"Ворога ми виб'ємо — це 100%. Відбудуємо наші міста", — нацгвардієць з Прикарпаття

Фото: Facebook/Національна гвардія України

Дмитро — гвардієць з Івано-Франківщини. У перші дні війни він разом з побратимами виконував бойові завдання на сході України. Його спогади про цей час і роздуми про війну опублікували на Facebook-сторінці Національної гвардії України.

Дмитро третій рік захищає нашу країну. До армії був будівельником. Пішов на строкову службу і там уклав контракт із ЗСУ. 24 лютого він перебував у зоні АТО/ООС.

Фото: Facebook/Національна гвардія України

Дмитро згадує: "Зранку, приблизно о 5:55, до нас зателефонував командир і сказав: "Повна бойова готовність". І вже через чотири дні ми поїхали на перший виїзд у місто Волноваха. Вони (російські війська — ред.) все зруйнували, всі будинки, які там були. Вночі все місто горіло".

Воїн розповідає, як вони з побратимами відбили селище Степне і робили зачистку.

Фото: Facebook/Національна гвардія України

"Вийшли на колію. Ми не могли зайти в посадку, бо вона вся була замінована. Я підняв голову, сонечко присвітило... І це було таке відчуття... Нарешті ми дали "прикурки" тим "сєпарам". Таке відчуття було "прикольне": ми можемо захищати свою землю, свою УкраЇну", — каже Дмитро.

Фото: Facebook/Національна гвардія України

Боєць вважає, що кожна людина відіграє у час війни велику роль. Особливо ті, хто захищає свою землю.

Дмитро говорить: "Якщо є сили та мужність, то чому не піти? Кожен хоче жити вільно і спілкуватися своєю рідною мовою. Ми захищаємо свої рідні землі. Це не ми напали на них. Це вони напали на нас. Вони хочуть забрати нашу волю. А ми хочемо жити вільно, як колись, жити так, як ми хочемо, під відкритим небом".

Фото: Facebook/Національна гвардія України

"Ворога ми виб'ємо — це 100%. Відбудуємо наші міста", — впевнений нацгвардієць.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!