Втрати Волині: повідомили про загибель трьох захисників

5 серпня стало відомо, що у боях з російськими військами загинули ще троє волинян: Дмитро Носовський з села Оленино, Ярослав Воробей з Ковеля та Роман Юрчук з Нововолинська.

Інформацію про бійців підтвердили в обласній військовій адміністрації.

Дмитро Носовський

Після поранення, у госпіталі помер житель села Оленино Дмитро Носовський, – повідомили на сторінці Камінь-Каширської громади. Військовослужбовцю було 30 років.

Дмитро Носовський.

Відомо, що поранення Дмитро Носовський отримав виконуючи військовий обов'язок. Помер воїн 4 серпня у медзакладі, де йому надавали допомогу. 5 серпня чоловіка поховали у рідному селі.

Ярослав Воробей

Ковельський міський голова повідомив, що у бою також загинув стрілець-снайпер Ярослав Воробей. Військовослужбовцю теж було 30 років.

Ярослав Воробей.

Відомо, що боєць загинув 2 серпня під час ворожого обстрілу, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Соледар Донецької області. Прощатимуться з Ярославом у суботу, 6 серпня.

Роман Юрчук

5 серпня стало відомо, що в бою загинув військовослужбовець з Нововолинська Роман Юрчук. Про це повідомив міський голова.

Роману Юрчуку було 27 років. Він загинув захищаючи Батьківщину на Донеччині. Коли та де прощатимуться із захисником в громаді обіцяють повідомити згодом і закликають зустріти земляка коридором пошани.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!