Визнав провину, але не повністю. У справі про смертельне ДТП на Хортиці відбулося чергове засідання

Фото: Суспільне Запоріжжя

У Запоріжжі в Орджонікідзевському районному суді допитали Євгена Матюха, якого звинувачують у наїзді на родину Покровських у нетверезому стані. Обвинувачений у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди внаслідок котрого загинула дитина, частково визнав свою вину.

Під час допиту Євген Матюх підтвердив, що перед тим як сісти за кермо, разом із друзями вживав алкогольні напої.

"Хочу відразу принести свої глибокі вибачення сім'ї потерпілих, у котрих загинула дитина. Це страшна трагедія. Я глибоко каюсь у цьому та визнаю свою вину. Але, не повністю", - каже він.

За словами Євгена Матюха, родина Покровських рухалась дорогою із порушенням правил безпеки та не мала на одязі світловідбивачів. Також Євген Матюх частково визнав цивільні позови потерпілих. Після допиту у судовому засіданні оголосили перерву. Адвокат обвинуваченого Володимир Балюта та обвинувачений Євген Матюх від коментарів Суспільному відмовилися. "Сьогодні, я вважаю, ми вдало провели судове засідання. Допитали обвинуваченого і у нас вже остання стадія — будемо уходити у судові дебати", - сказав Євген Шурубура, адвокат потерпілої родини Покровських.

Подружжя Покровських продовжує вимагати стягнення моральної шкоди у розмірі майже двох мільйонів гривень.

Наступне судове засідання призначене на 25 серпня.

Як раніше повідомляло Суспільне, 29 серпня 2021 року на острові Хортиця запоріжанин Євген Матюх скоїв наїзд на пішоходів: родину Покровських – чоловіка, дружину та їхню 5-річну доньку. Від травм дитина померла у лікарні 4 вересня. Водій перебував в стані алкогольного сп’яніння. В його крові виявлено 1,6 проміле.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram