12 років прожив в Іспанії й двічі повертався захищати Україну. Історія бійця з Прикарпаття на позивний Гуцул

Фото: скрін з відео 68 окремої єгерської бригади

Уродженець Косівщини, що на Івано-Франківщині, на позивний Гуцул — командир єгерського взводу. Чоловік 12 років прожив в Іспанії, але двічі повертався в Україну, щоб захищати, пишуть на Facebook-сторінці 68 окремої єгерської бригади.

"Ми маємо зберегти Україну, наші поля та наші гори", — каже Гуцул.

В Іспанії у чоловіка народилися двоє дітей — хлопчик та дівчинка. Вперше повернутися на Батьківщину з Іспанії Гуцул вирішив, коли почався Майдан.

"Тоді люди побажали вибрати мене сільським головою. Я керував селом чотири роки, а потім знову поїхав в Іспанію", — розповів воїн.

Вперше повернутися з Іспанії на Батьківщину Гуцул вирішив тоді, коли почався Майдан. Фото: скрін з відео 68 окремої єгерської бригади

Вдруге він повернувся захищати Україну та свій народ у 2022 році після повномасштабного вторгнення військ РФ. Тут Гуцулу знадобився і досвід керівника, і досвід попередньої служби в прикордонних військах.

"Зі мною служать хлопці й з Полтавщини, і з Луганська, і з усієї України. Хлопці — дуже згуртовані, вони виконують свою команду, кожен знає своє. Я з ними і в окопах, і ночую з ними, в будь-якій ситуації. Єдність — це наша сила! З якого регіону ти б не був, якщо ти зараз тут, на фронті, значить по-справжньому любиш свою країну", — сказав взводний.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!