У Маріуполі російські окупанти вирубують дерева для заготовлення дров на зиму

Маріуполь, фото: Телеграм-канал "Мариуполь сейчас"

У тимчасово окупованому Маріуполі російські окупанти вирубують дерева для заготовлення дров на зиму. Про це повідомив у телеграм каналі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Окупаційна влада Маріуполя наказала в терміновому порядку почати заготовляння дров на зимовий період. За відсутності недостатності пошкоджених або аварійних дерев зелена зона Маріуполя пішла “під ніж”, — повідомив Петро Андрющенко.

Що відомо

  • Російські війська знищили в Маріуполі мозаїки Алли Горської та Віктора Зарецького.
  • Російські окупанти хочуть перейменувати Маріуполь на Жданов. Це питання окупаційна влада планує винести на так званий референдум.
  • Російські окупанти грабують маріупольські музеї. Експонати вони планують вивезти в окупований Донецьк, а найбільш цінні — до РФ.
  • Російські війська зруйнували Маріуполь Донецької області. Місто перебувало в блокаді армії РФ із початку березня. Голова Донецької обласної військової адміністрації Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ. Мер Маріуполя Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%.
  • До кінця 2022 року у Маріуполі через відсутність водопостачання та зруйновану каналізацію від хвороб та епідемій можуть померти понад 10 тисяч людей. Наразі у місті перебуває від 150 до 170 тисяч жителів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!