На Сумщині влаштували дитячі змагання з карате

Суспільне Суми

На Шосткинщині Сумської області відбулися дитячі змагання з карате. Відкритий чемпіонат Шосткинського району відбувся у Глухові.

У Глухові вперше після початку повномасштабної війни відбулись дитячі змагання з карате. На базі клубу "Самурай" пройшов відкритий чемпіонат Шосткинського району з водакай-карате. Участь у ньому взяли 60 дітей. "Сьогодні ми проводимо подвійні змагання: це Відкритий чемпіонат Шосткинського району з водакай карате (водакай — це стиль, який розвиває наша федерація та клуб) та дев’ятий кубок К-1, який започатковувався 9 років тому, ще в Ямполі. Участь беруть діти з міст Шостка, Глухів, Конотоп, Ямпільська та Свеська громади представлені сьогодні у нас", — розповів організатор турніру Ігор Кучер.

Суспільне Суми

За словами організаторів, турнір є благодійним. Зібрані кошти спрямують на допомогу українським військовослужбовцям і вже знають, що придбають для них у першу чергу. "Збираємо кошти для наших земляків-захисників, які зараз на передовій. Кошти підуть на сонячну електростанцію, яка поїде та буде їм допомагати заряджати дрони та інші електронні прилади", — розповів організатор турніру Ігор Кучер.

Суспільне Суми

Юна спортсменка зі Свеси Вікторія стала призеркою змагань, хоча і зізнається, що готуватись до них було дуже складно. "Для мене після такої перерви це був вдалий виступ, тому що не було тренувань дуже довго. Я кожен день тренувалась, самостійно тренувалась", — розповіла дівчина.

Мама Вікторії Марина розповідає, що тренер юної спортсменки Святослав Беспалий зараз захищає Україну, а тому тренування не проводяться з лютого. "Займаємося карате вже п’ятий рік. Але оскільки склалась така ситуація, тренувань зараз немає. Ми вже з лютого не тренуємось, але дитина хотіла, і ми приїхали", — розповіла жінка.

Суспільне Суми

Татко юної Андріани також у лавах Збройних сил. Доки батько захищає Україну, дівчина з мамою проживають в Глухові, де Андріана має можливість тренуватись у клубі "Самурай". "В мене постійно по куміте є декілька суперників, яких я боюся. Але вже є ті, яких я поборола. Зараз також є суперники, яких я побоююсь, але ставлю собі завдання зайняти перше місце", — розповіла учасниця змагань.

Тренер Григорій Хлистенков привіз команду юних спортсменів з міста Конотоп. Говорить, що його вихованці відновили тренування ще в березні. "Команда у нас невелика. Самі змагання, їх атмосфера – для дітей це шикарно і класно. Чудово, що це робиться для дітей, а тим паче у наш час, бо діти зараз, на жаль, не можуть виїжджати на обласні, Всеукраїнські та міжнародні змагання", — розповів тренер.

Автор Олександр Соломко

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!