Майже півтори тисячі жителів Дніпропетровщини безкоштовно оздоровляться в санаторіях: як та хто може скористатися

Фото - Олександра Гордієнка

Майже півтори тисячі жителів Дніпропетровщини цього року зможуть безкоштовно оздоровитися в санаторіях України. Про це йдеться в повідомленні на сайті Дніпропетровської обласної військової адміністрації (ОВА).

За інформацією ОВА, майже половина з них відпочиватиме коштом державного бюджету, решта – за гроші бюджету Дніпра. До санаторіїв уже вирушили ветерани війни та постраждалі від Чорнобильської катастрофи.

«Переважно співпрацюємо з закладами Дніпропетровської, Полтавської, Львівської та Закарпатської областей. Обрати санаторій і дати поїздки мешканці можуть самостійно», – розповіла начальниця відділу управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Анна Наливайко.

Вона додала: цьогоріч вже відправили до санаторіїв понад 100 людей. Загалом запланували оздоровити 300 дітей з інвалідністю, 291 чорнобильця та 132 учасники бойових дій в Афганістані.

Аби скористатися можливістю, слід звернутися до управлінь соцзахисту населення за місцем реєстрації. Там допоможуть оформити заяву та укласти договір.

Читайте також

З серпня антибіотики продаватимуть лише за рецептом — що думають медики та дніпряни

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро