Житомирський суд зупинив процес ліквідації обласного центру спортивної медицини

Житомирський окружний адміністративний суд. Фото: сайт Житомирського окружного адміністративного суду

Житомирський окружний адміністративний суд зупинив процес ліквідації обласного центру спортивної медицини, який рішенням Житомирської облради був приєднаний до обласного діагностичного центру. Про це йдеться в ухвалі суду від 21 липня 2022 року.

В ухвалі сказано, що позов 19 липня подав депутат Житомирської облради Олександр Чорноморець, який також є керівником обласного центру спортивної медицини.

У позові Олександр Чорноморець просить зупинити дію рішення №403 від 14 липня 2022 року "Про припинення КНП "Обласний медичний центр спортивної медицини" Житомирської обласної ради, реорганізувавши його шляхом приєднання до КНП "Обласний медичний консультативний центр Житомирської обласної ради", прийняте на одинадцятій сесії Житомирської облради.

В обґрунтуванні заяви керівник центру спортивної медицини вказує, що рішення про об'єднання було прийняте з грубим ігноруванням норм чинного законодавства, без дотримання положень Регламенту Житомирської облради щодо підготовки і розгляду радою процедурних питань на сесії, порядку внесення на сесію ради проєкту рішення, його обговорення та ухвалення на сесії.

Олександр Чорноморець (зліва). Житомир, 11 липня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

Також у позовній заяві був пункт з вимогою заборонити комісії з припинення діяльності Центру спортивної медицини вчиняти будь-які дії які, спрямовані на припинення діяльності Центру, як юридичної особи.

Житомирський окружний адміністративний суд задовольнив позов Олександра Чорноморця частково, призупинивши рішення облради про приєднання Центру спортивної медицини до обласного діагностичного центру. Заборону

Щодо другого пункту позовної заяви про заборону для комісії з припинення діяльності, то тут суд позивачу відмовив.

Ухвала суду може бути оскаржена до Сьомого апеляційного адміністративного суду упродовж п'ятнадцяти днів з дня її складення.

Що відомо

  • В рамках оптимізації департамент охорони здоров'я Житомирської обласної військової адміністрації запропонував об'єднати обласний центр спортивної медицини з обласним діагностичним центром.
  • Керівник Житомирського обласного центру спортивної медицини Олександр Чорноморець виступав проти об'єднання закладу, яким він керує, із обласним діагностичним центром.
  • 14 липня депутати Житомирської обласної ради проголосували за пропозицію про об'єднання Центру спортивної медицини та діагностичного центру.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!