Лісівник, який підірвався на міні у Народицькій громаді, помер у лікарні

Уточнено
Народичі, Житомирщина, 14 липня 2022 року. Фото: Facebook Народицька селищна військова адміністрація

Від отриманих поранень та опіків помер лісівник Олександр Зайчук – один із восьми працівників Народицького лісгоспу, які 14 липня підірвалися на протитанковій міні. Про це 25 липня на своїй сторінці у мережі Facebook написав начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк.

У повідомленні сказано, що майстер лісу Народицького спецлісгоспу Олександр Зайчук помер від тяжких поранень та опіків. Лікарі боролися за його життя півтора тижня.

У коментарі Суспільному генеральний директор Житомирської обласної лікарні імені О. Ф. Гербачевського Богдан Леськів розповів, що Олександр Зайчук помер 24 липня.

"До нас пацієнта привезли 15 липня. Він був у важкому стані – 70% опіків тіла, причому глибинних опіків. Увесь цей час ми боролися за його життя, але, на жаль, 24 липня чоловік помер", – сказав Богдан Леськів.

7 квітня 2022 року, обласна лікарня ім.Олександра Гербачевського, м.Житомир. Фото: Суспільне Житомир

ОНОВЛЕНО на 17.40

У коментарі Суспільному медичний директор лікарні Віталій Хоменко уточнив, що Олександр Зайчук помер о другій годині ночі 25 липня.

"Пацієнт був госпіталізований в наш заклад 15 липня у важкому стані – з термічними опіками, тулуба, обличчя, кінцівок приблизною площею у понад 45%. Опіки глибокі – 2б-3 ступеня. Пацієнт з самого початку був важкий. Є певна стадійність в опікової хвороби – розвивається опіковий шок і то є проблема не лише України, а й світу для того, щоб врятувати таких пацієнтів" – каже Віталій Хоменко.

Що відомо

  • 14 липня у Народицькій громаді двоє працівників лісництва підірвалися на протитанковій міні і загинули, ще шестеро – отримали поранення, один із них (Олександр Зайчук – ред.) був у важкому стані.
  • Справу лісівників, які підірвалися на міні, поліцейські Житомирщини почали розслідувати, як воєнний злочин.
  • П’ятеро із шістьох поранених лісівників станом на вечір 15 липня лишалися у лікарнях області.
  • Олександру Зайчуку зробили дві операції: першу – 16 липня, другу – 18 липня.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!