На Кіровоградщині триває основна сесія мультипредметного тесту

Суспільне

З 18 липня триває основна сесія національного мультипредметного тесту.

В Кіровоградській області на складання тесту зареєструвалися п’ять тисяч 136 учасників. Тестування відбувається у дві зміни – о 10:00 та о 15:00. Інформацію, де і коли складають тести, розголошувати заборонило міністерство освіти.

Цього тижня в соцмережах з’явилась фейкова інформація про тестування – розповіла Суспільному завідувачка центру оцінювання якості освіти Любов Корж. "Називають, задачі такі були, завдання такі – це неправдива інформація, їй не треба вірити, треба просто готуватися по тих програмах, які готувались і спокійно йти і виконувати завдання. Нікого не треба слухати".

Офіційна інформація щодо тесту є на сайті Міністерства освіти і науки, Українського центру оцінювання якості освіти, Одеського регіонального центру та Єдиної державної електронної бази освіти, говорить Любов Корж.

Пускають до екзаменаційного центру за паспортом громадянина України, закордонним паспортом чи документа в застосунку Дія. Також потрібно мати запрошення на тестування, його треба самостійно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки.

Якщо під час тестування розпочнеться повітряна тривога, то мультипредметний іспит призупинять, а його учасники перейдуть у безпечне місце. Якщо тривога триватиме менше однієї години 15 хвилин, тоді учасники повертаються до приміщення, щоб продовжити виконувати тест. Якщо більше, ніж година 15 хвилин, тоді учасники мають реєструватися на додаткову сесію, щоб скласти мультитест.

На виконання мультипредметного тесту учасникам дається дві години. За цей час вони мають виконати 60 завдань: по 20 з української мови, математики та історії України. Тестування відбуватиметься в три сесії: основна: з 18 липня по 10 серпня, додаткова: з 16 по 20 серпня, спеціальна: 12–16 вересня.

Учасники, які не реєструвалися на мультипредметний тест, можуть це зробити з 12 по 15 серпня. З 25 по 30 серпня на своїй інформаційній сторінці мають обрати населений пункт, де складатимуть тест. Тестування відбудеться під час спеціальної сесії із 12 по 16 вересня.

Що відомо

Наприкінці березня цього року Верховна Рада ухвалила закон, який через війну на рік скасував зовнішнє незалежне оцінювання якості знань в Україні. Замість нього учасники складають національний мельтипредметний тест.

Читайте також

  • Якщо не буде змін, навчання відновлять у всіх школах Кіровоградщини – керівниця департаменту освіти
  • У Кропивницькому заклади вищої освіти готуються до навчального року. Коли розпочнуть
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!