Проєкт "Єдині": Миколаївці вчаться говорити українською

Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

У Миколаївській бібліотеці триває проєкт "Єдині". Курс спрямований на підтримку тих, хто хоче перейти у спілкуванні на українську мову.

Проєкт "Єдині" стартував 4 липня і триватиме 28 днів. Протягом навчання учасники щодня отримують завдання та навчальні матеріали. За словами директорки бібліотеки Інги Хоржевської, участь у проєкті буде корисною для усіх, хто хоче говорити українською, але досі не наважувався.

"На сьогодні тільки 14 людей є в розмовних клубах. Я сподіваюся, що кількість людей буде зростати. І ми будемо чути, що Миколаїв – це Україна. Це робиться для того, щоб людина вільно почувалася. Дружнє середовище допомагає людині розслабитися і не боятися помилок. Не боятися просто відкрити рот і заговорити іншою мовою. І ми сьогодні намагатимемося це зробити", — сказала Інга Хоржевська.

Вперше на розмовний курс української мови прийшла Юлія. Жінка говорить, що формат занять їй подобається, тому і надалі відвідуватиме, аби покращити свої знання.

"Я дуже давно хочу розмовляти українською мовою в побуті, але, на жаль, в мене не виходить, тому що родина російськомовна, або скоріше це миколаївський суржик. Тому хочеться практикувати і вийти на рівень того, щоб у майбутньому мої діти розмовляли українською мовою", — поділилася Юлія.

Участь у проєкті безоплатна.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!