У Луцьку призупинили ремонт проспекту Волі. В чому причина

Фото: Суспільне Луцьк

У Луцьку призупинили капітальний ремонт проспекту Волі. Причина – Кабмін обмежив можливість казначейства здійснювати оплату капремонтів, – розповів Суспільному директор департаменту економічної політики Луцької міськради Борис Смаль.

Зі слів посадовця, частину робіт фахівці підрядної фірми за домовленістю виконали в кредит приблизно на 17 мільйонів гривень.

Проспект Волі. Фото: Суспільне Луцьк

"При наявності коштів ми не зможемо заплатити, бо не можна платити. Це причина – чому основні роботи зупинені. Як тільки Кабмін скасує такі обмеження, і буде літо чи рання осінь – ми це діло продовжимо", – говорить Борис Смаль.

Як зазначив посадовець, окрім призупинення ремонту проспекту Волі, в Луцьку також перенесли частину запланованих робіт у різних галузях на невизначений термін.

"Орієнтовно на 30 млн не виконані будуть роботи по благоустрою закладів освіти, понад 5 млн – по закладах культури, більше 4 млн – по спортивних закладах. Це всі ті об'єкти, які планували різного роду роботи (поточні, капітальні), але через неможливість заплатити виконані не будуть", – додав начальник департаменту економічної політики.

Фото: Суспільне Луцьк

Для того, щоб завершити ремонт цього року, говорить посадовець, потрібно ще приблизно 25 мільйонів гривень. Суспільне намагалося поспілкуватися з директором департаменту житлово-комунального господарства Луцькради Миколою Осіюком щодо призупинення ремонту на проспекті Волі, однак на дзвінки посадовець не відповідав.

Цьогоріч у квітні посадовець розповідав, що загальна вартість капремонту проспекту Волі становить понад 90 мільйонів гривень. За цей час частково зробили велосипедні доріжки, облаштували паркомісця, замінили всі підземні мережі, встановили бордюри та поклали нижній шар асфальтобетону.

Що відомо

  • Реконструкцію проїжджої частини проспекту Волі розпочали 31 травня, коли запровадили односторонній рух в напрямку Київського майдану. Кошторис на капітальний ремонт проїжджої частини та тротуарів на проспекті Волі зріс приблизно на 40 мільйонів гривень через проведення додаткових робіт на об'єкті.
  • З 18 жовтня 2021-го відкрили рух для громадського та приватного транспорту на проспекті Волі. На головній транспортній вулиці Луцька продовжили облаштовувати місця для паркування, велодоріжки й тротуари.
  • У лютому 2022 року ремонтні роботи на проспекті Волі після зимових морозів відновили: майстри встановлювали бордюри та готували основу під вкладання бруківки.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції