Втрати Волині: повідомили про загибель ще трьох захисників

2 червня стало відомо, що в боях з російськими військами за Україну загинули ще троє військовослужбовців з Волині: Віктор Білов, Олег Снитюк та Анатолій Мартинюк.

Інформацію про бійців підтвердили в обласній військовій адміністрації.

Віктор Білов

В боротьбі з російськими окупантами загинув 41-річний житель Прилісненської громади Віктор Білов. Чоловік був уродженцем села Галузія.

Віктор Білов.

Відомо, що боєць загинув при виконанні бойового завдання у Миколаївській області. "З початку АТО пішов добровольцем і повернувся, а зараз на жаль без тата залишилась донечка-другокласниця", зазначили на сторінці громади.

Олег Снитюк

В Цуманській громаді повідомили про загибель жителя села Холоневичі Олега Снитюка. Військовослужбовцю було 23 роки.

Олег Снитюк.

Відомо, що захисник загинув 29 червня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Мазанівка Донецької області. Коли та де можна буде попрощатися із Олегом Снитюком в громаді обіцяють повідомити згодом.

Анатолій Мартинюк

В Рожищенській громаді оголосили триденну жалобу за загиблим у боях Анатолієм Мартинюком. Боєць був уродженцем села Духче.

48-річний командир відділення зенітно-ракетного взводу мотопіхотного батальйону загинув у результаті ворожого обстрілу на Донеччині під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України. Про дату прощання повідомлять пізніше.