На рахунки "Волиньвугілля" надійшли кошти для погашення боргу з зарплати гірникам

Шахта "Бужанська". Архівне фото "Суспільне Луцьк"

На рахунок державного підприємства "Волиньвугілля" надійшли 3 мільйони 718 тисяч гривень на погашення боргу із зарплат шахтарям, – розповів Суспільному телефоном голова Волинського комітету профспілки працівників вугільної промисловості Роман Юзефович.

Гроші отримають гірники шахти "Бужанська" частково за квітень цього року за програмою "Реструктуризація вугільної галузі".

Станом на 30 червня документи на виплату зарплати, зазначив Роман Юзефович, перебувають на опрацюванні в управлінні Державної казначейської служби в Нововолинську.

"Основні кошти, які надходять, йдуть на промгрупу. Сума, яка прийшла, погасить борг за квітень. Ніякого прогнозу щодо подальших виплат немає: казна пуста, шахти в критичному стані знаходяться. Заборгованість залишається великою", – каже голова комітету профспілки.

Роман Юзефович додав: Міненерго, особливо в умовах воєнного стану, повинне зберегти вугільну галузь, робочі шахти, забезпечити накопичення вугілля на прийдешній опалювальний сезон, проте обов'язково треба виплатити всі заборговані кошти по зарплаті шахтарям.

Що відомо

  • У травні 2022-го "Волиньвугілля" отримало 3 мільйони 809 тисяч гривень на погашення боргу із зарплат шахтарям. У квітні на рахунок підприємства надійшли 14 мільйонів 135 тисяч гривень на виплату заробітних плат за два місяці.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.