Зроблять спальню та ванну. У Чернівцях ремонтують школу для прихистку переселенців

Ремонт в школі. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях громадська організація ремонтує приміщення школи, аби облаштувати прихисток для вимушених переселенців. Там зроблять декілька спалень, ванних кімнат та пральню.

Про це Суспільному сказав координатор проєкту ресурсного центру "Кольпінга" Дмитро Заплітний.

Завершити ремонт планують до кінця липня. За словами Дмитра, також для вимушених переселенців планують надавати психосоціальну підтримку.

"Закупимо комп’ютери, аби люди могли вчитись новим професіям. Є багато прихистків, де є лише ліжко, а ми хотіли зробити більше", — каже Заплітний.

Пральні машини. Фото: Суспільне Чернівці

Для будівництва прихистку виділили перший поверх школи. Раніше там не було навчальних приміщень. Діти вчились на другому, третьому та четвертому поверхах.

"На першому поверсі були майстерні, які давно зачинені, гардеробна, яка працює періодично, та спортзал, в якому грибок на підлозі. Тому ці три кімнати не використовували" , – говорить директорка школи Галина Фурдига.

Фото: Суспільне Чернівці

З початком навчального року у школі планують відновити очне навчання. Для цього облаштовують вхід на другий поверх для учнів, аби відокремити їх від прихистку для переселенців.

На ремонт планують витратити понад мільйон гривень. Гроші надали міжнародні партнери організації.

Що відомо

  • Співпрацю з громадською організацією школа почала з початку війни. Раніше тут облаштували соціальну їдальню та пральню.

Читайте також

У Чернівцях переселенці можуть отримати гроші від міжнародної організації: що відомо

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.co