16000 за три тижні: чернігівець Ярослав Ячний продає футбольні артефакти на аукціоні, щоб допомогти армії

Фото: Суспільне Чернігів

За три тижні зібрав 16 тисяч гривень. Чернігівець Ярослав Ячний продає футбольні артефакти на аукціоні, щоб допомогти армії. Хлопець вже продав вимпел та м’яч з підписами футболістів чернігівської “Десни”. Зараз продає оригінальну футболку донецького “Шахтаря” з автографом ексфутболіста збірної України Ярослава Ракицького.

"Це оригінальна футболка Ярослава Ракицького. Це ексгравець донецького “Шахтаря”. Ярослав її подарував нашому другу після півфінального матчу з іспанською “Севіл’єю” в рамках розіграшу Ліги Європи 2016 року. Як казав мій друг – “Навіть не прана”, – говорить чернігівець Ярослав Ячний.
Чернігівець Ярослав Ячний продає футбольні артефакти на аукціоні, щоб допомогти армії. Фото: Суспільне Чернігів

Цю футболку чернігівець Ярослав Ячний виставив на аукціон на власній сторінці в Інстаграм. Початкова ціна – 5000 тисяч гривень. Хлопець вирішив розпродати свої “футбольні артефакти” та речі друзів та знайомих, щоб допомогти українській армії.

"Хотілося бути корисним нашим захисникам, які зараз знаходяться на фронті. Ми вирішили продавати певні цінні речі свої, і отримані кошти направляти на закупівлю речей необхідних для ЗСУ".

Три тижні тому першим лотом Ярослав розмістив вимпел чернігівської “Десни” з підписами гравців. Потім на аукціон потрапив футбольний м’яч. За ці два лоти Ярослав виручив 16 тисяч гривень. Каже, співпрацює лише з перевіреними волонтерськими організаціями.

Чернігівець Ярослав Ячний продає футбольні артефакти на аукціоні, щоб допомогти армії. Фото: з Інстаграм-сторінки Ярослава Ячного
"Ми співпрацюємо з двома організаціями – “Це моє місто”, найбільший чернігівський благодійний фонд. І по футбольній тематиці ми співпрацюємо з волонтерською групою ФК “Десна”, засновником якого є Дмитро Дорошко. Це ті люди, яким ми дійсно довіряємо".

Ярослав каже, буде відходити від футбольної тематики і вже знає, яку річ виставить на аукціон далі.

"Наступний лот - це лот із розірваною струною Жені Галича з підписом, це гурт О.Торвальд, яка представляла нас на Євробаченні. Це у 2018 році у “Кеш пабі” вдалося підібрати і відповідно підписати".
Чернігівець Ярослав Ячний продає футбольні артефакти на аукціоні, щоб допомогти армії. Фото: Суспільне Чернігів

Аукціон з іменною футболкою Ракицького завершиться сьогодні о 21.00.

Детальніше – у сюжеті:

Читайте також:

Аукціон завершено: прапор Чернігівщини продали за 200 тисяч гривень

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!