126 день війни: ситуація на Тернопільщині

Тарас Бурак / Суспільне

На Тернопільщині аграрії продовжують збирати урожай. В області достатньо палива для сільгосптехніки, щоб завершити жнива. Про це повідомив під час брифінгу голова обласної військової адміністрації Володимир Труш.

Він також розповів, що з початку повномасштабної війни, медзаклади Тернопільщини прийняли 50 тисяч пацієнтів. У пологових будинках області народилося 246 дітей, батьки яких переїхали з територій, де тривають бойові дії.

Військових ЗСУ на Тернопільщині вчасно забезпечують необхідним, – про це повідомив військовий комісар обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Гусєв.

"Ми отримали чергову партію військової форми, яка відповідає стандартам ЗСУ. Це – 200 комплектів", – каже Ігор Гусєв.

У Тернополі школи перевіряють на готовність до навчального року, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

"Батьки учнів матимуть можливість вибрати спосіб навчання: онлайн чи офлайн. Для цього ми проведемо опитування. 4 липня комісія завершить перевірку навчальних закладів і повідомить, чи готові вони для навчання в умовах війни, чи є облаштовані укриття", – каже Сергій Надал.

Міський голова Тернополя розповів, що у місті створять новий маршрут громадського транспорту.

"Управління трансопрту отримало доручення розробити новий маршрут громадського транспорту, який пролягатиме через мікрорайон "Північний". Також у цьому мікрорайоні мають облаштувати зупинку громадського транспорту та створити інфрастуктуру, яка дасть можливість водіям зручно заїжджати і розвертатися автобусам", – розповів Сергій Надал.

Також у Тернополі ввели обмеження щодо руху великогабаритного транспорту.

"Через спеку у місті ввели обмеження щодо руху великогабаритного транспорту, адже є ймовірність, що буде нищитися асфальт на дорогах. Тому, у Тернополі не можна їздити ваговому транспорту, який має навантаження більше, ніж 7 тонн на вісь, у період з 10 до 22 години при температурі повітря вище 28 градусів за цельсієм", – сказав міський голова Тернополя Сергій Надал.

Читайте також

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного