У Рівному психологи й соцпрацівник допомагатимуть внутрішньо переміщеним

Фото: Суспільне Рівне

Психологи та соціальний працівник допомагатимуть внутрішньо переміщеним людям у Рівному. Грант проєкту USAID виграв Центр первинної меддопомоги Ювілейний, повідомила головлікарка закладу Вікторія Покоєвчук.

Проєкт передбачає, що заклад візьме на тимчасову роботу двох психологів, один з них допомагатиме працівникам Центру, інший — переселенцям, розповіла Вікторія Покоєвчук. Також задіюють соціального працівника.

"Соцпрацівник буде зустрічатися з ВПО, виясняти потреби, які в них є. За можливості через нашу соцслужбу, ЦНАП, наш заклад надавати допомогу. Є окремі кабінети, які ми надамо як психологу, так і соціальному працівнику. Але робота соціального працівника саме за місцем проживання тих людей, які приїхали до нас. На другому етапі проєкту будемо готувати інформаційні ролики, матеріали, які будуть актуальні саме для ВПО на цей період", — коментує головна лікарка Центру.

За словами Вікторії Покоєвчук, проєкт розрахований на чотири місяці, його бюджет — 450 тисяч гривень, ці кошти передбачені на заробітну плату та облаштування робочих місць.

Зараз узгоджують контакти, за якими внутрішньо переміщені люди зможуть звернутися, та невдовзі обіцяють публікувати їх на офіційних інтернет-ресурсах Центру первинної меддопомоги Ювілейний.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter