При відновленні освітнього процесу головну увагу приділятимуть безпеці — начальник Миколаївської ОВА

Фото: Тарас Ібрагімов/Суспільне

Аби освітній процес 1 вересня 2022 року розпочався на Миколаївщині, органи виконавчої влади розробляють план дій, щоб діти змогли повноцінно навчатися в закладах освіти. Головну увагу приділятимуть безпеці учнів та всіх людей, які залучені у навчальному процесі.

Про це під час онлайн брифінгу розповів начальник Миколаївської обласної військової адміністрації (ОВА) Віталій Кім.

"Серед основних завдань, що маємо зараз зробити: разом з працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) перевірити кожний навчальний заклад та його прилеглі території на наявність вибухонебезпечних предметів. Важливим питанням є забезпечення якісної системи оповіщення, щоб діти з порушенням зору та слуху могли теж отримувати це оповіщення", — сказав Віталій Кім.

За словами Віталія Кіма, на початку навчального року для персоналу та учнів будуть організовані тренування щодо порядку дій в разі сповіщення сигналу "Повітряна тривога". У випадку тривоги освітній процес буде перерватися та продовжуватися за можливості в укритті чи після завершення тривоги.

"Після всіх робіт з підготовки до навчального року, спеціально створені комісії з представниками ДСНС будуть перевіряти та оформлювати паспорти безпеки на освітній заклад. Учні тих закладів, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях, або ті, що були пошкоджені, зможуть продовжувати навчання дистанційно або в інших закладах освіти на підконтрольній території України", — сказав Віталій Кім.

Як розповів голова ОВА, учні шкіл, які знаходяться поруч з лінією бойових дій, будуть переведені на дистанційну форму навчання.

"Відповідне рішення приймається керівництвом ОВА залежно від безпекової ситуації та може бути змінено залежно від обставин. Наразі точка ризику — це заклади в зоні 40 км від лінії бойових дій", — сказав начальник військової адміністрації.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!