Тренера жіночої волейбольної команди "Волинь-Університет" звинувачують у сексуальних домаганнях до дітей

ЗМІ
Volyn News

Крім масових скарг від дітей, інформацію підтвердили і волейболістки команди.

Волейбольного тренера Богуслава Галицького звинувачують у сексуальних домаганнях до дітей, а також до гравчинь жіночої команди "Волинь-Університет", яку він очолює. Про це повідомляється у сюжеті ТРК "Аверс".

За інформацією журналістів, заяви про сексуальні домагання з боку 72-річного тренера зробили батьки дітей, які стали жертвами. Вони стверджують, що Галицький систематично вчиняв по відношенню до дітей дії сексуального характеру, а також принижував честь та гідність.

Після заяви батьків дітей правоохоронні органи провели обшук місця роботи Галицького. Серед знайдених речових доказів - фалоімітатори та вібратори, які були виявлені у бані спорткомплексу, де працює тренер.

Крім дітей, волейболістки "Волинь-Університет" та колишні гравчині команди повідомили виданню Volleyball.ua, що звинувачення тренера у сексуальних домаганнях є правдивими. А за інформацією агентства "Волинські Новини", батьки дітей спочатку вимагали від Галицького залишити посаду тренера у спортивній школі, і лише після його відмови звернулися до правоохоронних органів.

Сам Галицький поки що не коментував інформацією щодо звинувачень у сексуальних домаганнях і знущаннях над дітьми. Видання "Волинь" повідомляє, що наразі тренер перебуває у лікарні.

Що відомо

  • Богдан Галицький - заслужений тренер України 1988 року, а також заслужений працівник фізичної культури і спорту України у 1997 році.
  • У сезоні 2021/22, який було достроково завершено, команда "Волинь-Університет" посіла четверте місце в українській Суперлізі, здобувши 12 перемог у 18 матчах.