"Знищити нашу мрію неможливо". У Чернівцях погасили марку "Українська Мрія"

Суспільне Чернівці

У Чернівцях 28 червня погасили поштову марку "Українська Мрія", її вже можна купити. Вона присвячена найбільшому у світі літаку АН-225 "Мрія", знищеному росіянами на аеродромі в Гостомелі.

Про це передає кореспондентка Суспільного.

Марку "Українська мрія" створили за ескізом 11-річної Софійки Кравчук з Любомля на Волині. Минулого року малюнок став призером Всеукраїнського конкурсу малюнків і фотографій "Що для мене Україна?".

Марковий аркуш "Українська Мрія". Суспільне Чернівці

"Марка уособлює незламність і волю українців: знищено літак, проте знищити українську мрію, прагнення до свободи неможливо", — йдеться на сайті Укрпошти.

Тираж марки — три мільйони. В області до продажу надійшло — 60 тисяч.

Суспільне Чернівці

Марки можна купити в обмеженій кількості — не більше двох маркових аркушів, п'яти конвертів та п'яти листів одній людині.

Що відомо

  • Наприкінці лютого 2022 року війська РФ знищили літак Мрія. Це сталося в аеропорту Гостомеля, де флагман української авіації перебував на ремонті.
  • 10 січня Ан-225 Мрія дістав ушкодження датчика шасі під час посадки на летовищі міста Ряшів у Польщі. Державне підприємство "Антонов" повідомило, що літак вже вдалося полагодити.
  • У листопаді 2021 року ДП "Антонов" повідомило, що планує випробувати для Міноборони один із літаків Ан-178 навесні 2022-го року.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!