Microsoft звільнила всіх співробітників російського підрозділу Xbox та відмовилася від продажу приставок у РФ

Фото: Getty Images

Американська корпорація Microsoft суттєво скорочує свій бізнес в Росії. ро це повідомляє Bloomberg із посиланням на заяву компанії. У звʼязку з цим компанія розформувала російський підрозділ Xbox, звільнивши всіх його співробітників, а також відмовилася від продажу приставок компанії на території країни. Про це повідомляє російське галузеве видання  GameMAG із посиланням на власні джерела.

Ще у березні корпорація призупинила продажі та поставки Xbox Series X і Xbox Series S. Одночасно з цим перестала оновлюватися російська версія ігрового блогу Xbox Wire, де публікувалися офіційні новини про ігри для консолей Xbox, оновлення системи та подальші плани розробників: "Американські компанії в технологічних та інших сферах припиняють свою діяльність у Росії після її вторгнення в Україну".

23 червня президент корпорації Бред Сімс завив, що компанія згортає бізнес у Росії до рівня, коли від її присутності "майже нічого не залишиться".

Microsoft зільнила всіх співробітників російського підрозділу Xbox та відмовилася від продажу приставок в РФ. Фото: Getty Images

Більше про відеоігрову індустрію в часи війни

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culturesuspilne@gmail.com. Ваші історії важливі для нас!