У Луцьк привезли виставку антивоєнних карикатур

Робота рівнянина Віктора Голуба. Фото: Суспільне Луцьк

У музеї сучасного українського мистецтва відкрилася міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур. Луцьк – 12-те місто, в якому презентували роботи, – розповіла Суспільному організаторка виставки Тетяна Чичкалюк.

Участь у міжнародній творчій акції взяли більше 40-ка художників з 20 країн світу, загалом в експозиції представили понад 200 робіт.

У Луцьк привезли виставку антивоєнних карикатур. Суспільне Луцьк

"За тиждень з 10 країн ми отримали 80 робіт, то вирішили робити конкурс і розповсюджувати цю ідею і покотилося. Це надає можливість зробити таку внутрішню посмішку. Хтось із моїх колег сказав: якщо ця потвора жалюгідна, якщо вона смішна – вона не страшна", – говорить Тетяна Чичкалюк.

Суспільне Луцьк

Серед відвідувачів музею – Андрій Ляшук з Рівного. Каже: тут представлені роботи його земляка. "Дуже багато робіт Юрка Журавля, майже кожен день він щось актуальне видає. Це потужна ідеологічна зброя і тому мені це цікаво. Я вже тут побачив багато знайомих робіт, десь вони вже в мережах були", – розповів рівнянин.

Суспільне Луцьк

Як розповіла Суспільному мистецтвознавиця Зоя Навроцька, яка теж завітала на виставку, карикатура – вид мистецтва, сплеск якого нерідко припадає саме в драматичні часи.

Під час мистецького заходу в музеї також презентували сувенірну монету "Русскій воєнний корабель, іди .. ***!", також відбулося погашення тематичних марок з конвертом "Асоль вже не та...".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!