Дериземля повернувся на посаду очільника управління молоді і спорту Чернігівської міськради

ФОТО: Суспільне Чернігів

Андрій Дериземля знову очолює управління сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міськради. Він брав участь у конкурсі на заміщення посади та його виграв. Про це він повідомив у коментарі Суспільному.

За його словами, до виконання обов’язків він приступив 17 червня згідно з розпорядженням міського голови Владислава Атрошенка.

“Був оголошений конкурс, я подав документи. Проходили і письмовий іспит і співбесіда була. Це було 15 червня, а вже з 17 я очолюю управління”.

Свої стосунки з міським головою він охарактеризував як нормальні робочі, та не хоче повертатися до минулого.

“Чого ж повертатися? Я, по-перше, написав тоді заяву за власним бажанням. Тоді були такі бачення — його та мої. Я ні на кого не ображаюся... Напевне, на той період прийняли таке рішення спільне, зараз інше”.

Нагадаємо, у квітні з посади звільнили Андрія Дериземлю, а також очільника “Муніципальної варти” Віталія Хрустицького. Це відбулося на засіданні фракції “Рідний дім” 12 квітня. Однією з причин звільнення Владислав Атрошенко тоді назвав те, що вони покинули місто в період активних бойових дій.

В свою чергу, Андрій Дериземля в інтерв’ю хsport.ua, 16 квітня, сказав, що виїхав з міста, щоб вивезти сім'ю, через проблеми зі здоров'ям дружини, а коли відновилося сполучення, повернувся в Чернігів.

За позицією міської влади Суспільне звернулося до секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломака. Він сказав, що коли фракція обговорювала та ухвалювала рішення по Дериземлі, на той момент це було зважене рішення, адже Андрія дійсно не було в місті, і до нього були питання як і до лідера фракції і як до начальника управління спорту. І в результаті обговорення було прийнято таке рішення, яке оголосив міський голова.

“Але час іде. Зараз тренд зовсім інший. Люди хочуть бачити перспективи міста, його відновлення, якісь проєкти, які дадуть місту майбутнє. А для цього треба об’єднувати всіх людей, які вміють працювати та мають певний досвід. Андрій має і високий авторитет як спортсмена і має зв’язки і в міністерстві, і з федераціями спортивними професійними. І ці зв’язки місто має використовувати, аби відновити та розвивати галузь спорту. Зараз було ухвалене таке рішення, що його досвід треба використовувати. Він пішов з посади голови фракції, він пообіцяв що в разі наступних активних бойових дій на території міста вже не планує його покидати і буде разом із командою. Ну і ніхто нікому не ворог, він особисто нічого нікому поганого не зробив. Тому й було прийняте рішення, що для міста краще, якщо він повернеться на свою посаду. Фахівця з таким досвідом особистим та нормальним ставленням до нього спортсменів важко знайти”.

Щодо Віталія Хрустицького, то як пояснив Ломако, його з відповідним формулюванням повертати не збираються, адже його звільнення пов’язане з прямим невиконанням професійних обов’язків — він не виконав наказ свого прямого керівника про забезпечення охорони приміщення міської ради. Однак він залишався у місті.

“Тобто, якщо по Дериземлі рішення приймалось через відсутність його у місті, то по Хрустицькому це питання пов’язане з його професійною діяльністю. І це зовсім різні питання”, — сказав Олександр Ломако.

Читайте також:

Керівника КП "Чернігівводоканал" судитимуть за водіння напідпитку

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного