У київських квартирах температурні норми зимою можуть знизитися — Кличко

Фото: Суспільне

У Києві опалювальний сезон 2022-2023 буде складним. Температура у квартирах буде дещо нижчою, ніж зазвичай. Про це під час загальнонаціонального телемарафону сказав мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, столична влада разом з державними органами працює над забезпеченням містян теплом під час опалювального сезону. Але пройти його буде непросто.

"Сьогодні місто залежить від енергопостачання, від постачання газу, нас цікавить також і ціна на газ, як і кожного мешканця міста. Ми робимо зараз все для того, щоб використовувати сучасні технології, підготуватись до зими, але всі інші питання лежать в площині держави й ми сподіваємось на вчасне постачання енергоносіїв", — сказав Віталій Кличко.

За стандартами опалення, температура повітря в житлових приміщеннях має становити 18°C та 20°С у кутових кімнатах. Виняток можуть складати відхилення протягом 12 годин на добу раз на місяць.

Що відомо

  • 7 червня прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Кабмін створює штаб, який буде у щоденному режимі займатися підготовкою до опалювального сезону, який стане найскладнішим в історії України.
  • Кабінет міністрів зобов’язав компанію "Нафтогаз Трейдинг" постачати газ для забезпечення централізованого постачання гарячої води за пільговою ціною.

Читайте також

Що буде з Україною цього року під час опалювального сезону: відповідає Мінекономіки

Вторгнення Росії в Україну, день 124. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного