Обстріли з танків, мінометів та заміновані території: ситуація на Харківському напрямку від Генштабу

Українські бійці у селі Мала Рогань на Харківщині після визволення. Травень 2022 рік. Фото: В'ячеслав Мавричев / Суспільне Харків

Російські окупанти дистанційно замінували місцевість поблизу п'яти сіл на Харківщині.

Йдеться про місцевість поблизу Федорівки, Українки, Замулівки, Шестакового та Перемоги, повідомляє Генштаб ЗСУ станом на ранок 27 червня.

Зазначається, що на Слобожанському напрямку противник обстрілює підрозділи Сил оборони, веде радіотехнічну розвідку та радіоелектронну боротьбу.

На Харківському напрямку окупанти обстрілювали райони міст та селищ із танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії. Йдеться про райони населених пунктів Харків, Шевелівка, Піщане, Чугуїв, Шестакове, Замулівка та Руська Лозова.

"Вів штурмові дії в районі населених пунктів Дементіївка та Питомник, успіху не мав", — повідомляють у звіті.

Також у Генштабі кажуть, що на Слов’янському напрямку ворог зосередив свої зусилля у напрямку населеного пункту Долина: "Зафіксовано обстріли із ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Богородичне, Адамівка, Хрестище, Грушуваха, Світличне і Курулька. Також окупанти завдали авіаудару неподалік Довгенького".

Для покращення свого тактичного положення російські військові ведуть наступ у напрямку населеного пункту Мазанівка, бій триває.

Читайте також

Відстрілялись і поїхали: речник Повітряних сил розповів, як РФ б'є по Харкову