Історія херсонки, яку побив російський військовий, коли вона намагалась виїхати з окупованого міста

Фото: Суспільне

75-річна херсонка Тетяна Антонюк потрапила до лікарні з евакуаційного потяга, який прибув до Львова.

За словами жінки, коли почалася "бойня", всі стали втікати.

Виїжджала з Херсонщини з незнайомими людьми та тривожною валізою, в дорозі машину зупинили військові РФ.

"Нас було 10 чоловік, коли ми виїхали, нас зупинили російські військові. Я ще звернула увагу на одного. Залізна каска на ньому була. У нас все що в сумках, і нас прямо з сумками – забирали і все. Ті лишилися в машині, а я була остання. Забрали у мене гаманець, зідрали з плеча сумку. Грошей там було не мало. Я подумала, що там в мене паспорт. Я простягнула руку – кажу, дай мені хоч паспорт, навіщо тобі потрібен жіночий паспорт? І він почав мене бити", - каже Тетяна.

Фото: Суспільне

Жінка каже, що її били кулаками та ногами.

"Я впала. Військовий зняв з мене зняв взуття, і я побігла боса. Нога була травмована, вся в крові, та я одразу й не зрозуміла. Водій завів машину, поки вони відволіклися, бо в сумки зазирали. Нам просто пощастило, ми поїхали", - говорить херсонка.

Окрім травми хребта – переломи у двох місцях. Також у Тетяни струс мозку, довелося обрізати волосся.

Кваліфіковану медичну допомогу жінка отримала, тільки через кілька днів.

У лікарні жінці провели операцію з використанням новітніх технологій – це дозволило вертикалізувати положення тіла, знизити больовий синдром та облегшити самообслуговування пацієнтки, розказав нейрохірург лікарні Св.Луки Андрій Козловський.

"Пані Тетяна поступила до нас з травмою хребта, яку вона отримала, коли тікала з Півдня України. До нас вона доставлена швидкою медичною допомогою. Ми провели усі необхідні до обстеження і власне встановили діагноз – перелом хребця", - розказав лікар.

За словами Тетяни, вона була журналісткою та волонтеркою в зоні ООС з 2014 року. Жінка вірить, що зможе повернутися до звичайного життя.

Читайте також:

  • Контрнаступ ЗСУ на Херсонщині буде складним, але можливим — Буданов
  • Щоб повернутися додому живими з Херсонщини військові РФ вдаються до хитрощів.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber