Окупаційна влада хоче призначити так званого "директора" Херсонського Палацу молоді та студентів

Фото: Кавун.city

У Херсоні так званим "директором" Палацу молоді та студентів, окупаційна влада ймовірно хоче призначити Ігоря Полєвікова.

Цю інформацію Суспільному підтвердила дійсна директорка закладу Олена Звягіна.

"Яке це може бути призначення, якщо я - єдиний директор Палацу. Усі документи, печатка і фінансові відносини з казначейством у мене. А Полєвіков колаборант, який в минулому був директором дитячої музичної школи №3", - говорить Олена.

За словами керівниці Палацу молоді і студентів, у неї підписаний контракт з Херсонською обласною радою. Контракт чинний, ніхто його не припиняв.

"Так, колаборанти там постійно знаходяться з 14 березня, намагають проводити якісь невдалі заходи для дітей. Разом з Полєвіковим у закладі постійно перебуває і Віктор Георгрієв, який з початку війни був з нами, ховався у бомбосховищі та допомагав опікуватись тваринами, яких вдалось вивезти з контактного зоопраку ТРЦ Fabrika", - каже Олена Звягіна.

Що відомо:

  • Окупаційна влада призначила "керівницею" Скадовська колишню працівницю міської ради Людмилу Хотієнко.
  • Так званою "першою заступницею голови Голопристанської територіальної громади" окупаційна влада призначила Юлію Черемісіну.
  • У Херсоні так звана "влада" призначила "проректора Херсонського державного університету". Ним став колишній таксист Едуард Волощук.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber