Діти разом з дорослими збирають гроші для ЗСУ. У Франківську вдруге провели благодійний ярмарок

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Благодійний ярмарок на підтримку українських військових вдруге провели у Палаці Потоцьких в Івано-Франківську. Минулого разу учасникам вдалося вторгувати майже 48 тис. грн. Про це Суспільному повідомив співорганізатор заходу Ярослав Стефанишин.

На благодійному ярмарку діти продавали солодощі, іграшки та браслети ручної роботи.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Також відвідувачі могли постріляти в тирі, посмакувати вуличною їжею та зробити світлини на різних фотозонах.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Ярослав Стефанишин розповідає, волонтери намагалися зробити ярмарок цікавим як для дітей, так і дорослих.

"Ми хотіли, щоб люди не просто жертвували гроші, але й отримали якусь віддачу. Для цього ми намагалися облаштувати різні локації, зібрати різні організації, які займаються дозвіллям, щоб було весело, щоб було чим зайнятися і дорослим, і дітям", — каже Ярослав Стефанишин.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Сестри Вікторія та Злата Хтеми вдруге допомагають зібрати гроші на благодійному ярмарку. Минулого разу дівчата продавали власні картини. Сьогодні вони принесли обереги, які напередодні зробили власноруч.

"Ми виготовляли їх приблизно півтора дня. Робили обереги спеціально для ярмарку. Люди підходять, деяких ми самі заохочуємо, запитуємо, чи їм не потрібно. У нас вже купили шість ангеликів. Ми вирішили допомогти Збройним силам України, бо розуміємо, що важливі кожні 100 грн, кожна участь", — каже Вікторія Хтема.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На іншій локації іванофранківка Валентина Шумахер разом з донькою для відвідувачів ярмарку ліпить вареники. Жінка каже, долучилася допомагати волонтерам збирати гроші після того, коли її чоловік пішов до армії.

"Такі заходи досить корисні. Поки мама на роботі, діти мають чим зайнятися. Потім можуть продати, а гроші віддати на потреби ЗСУ", — розповідає Валентина Шумахер.

Ярослав Стефанишин каже, на вторговані гроші закуплять амуніцію та автомобіль для українських бійців. Такі благодійні ярмарки волонтери планують проводити й надалі.

Що відомо

11 червня у Палаці Потоцьких відбувся благодійний ярмарок, на якому діти збирали гроші на купівлю автомобіля для ЗСУ. Автівку організатори планують передати бійцям 75 батальйону, у якому служать жителі Франківська.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!