Десять буковинських громад, в яких проживають вимушені переселенці, отримали допомогу

Працівники організації привезли допомогу в громаду. Фото Тетятяни Татарчук

У Чернівецькій області десять громад, які прийняли людей з інших регіонів, отримали гуманітарну допомогу від європейської організації “U-LEAD з Європою”. Речі необхідності передали, аби створити комфортні умови для проживання.

Про це у коментарі Суспільному сказала Тетяна Татарчук керівниця чернівецького регіонального офісу програми “ULEAD з Європою”.

Громадам передали десять вуличних освітлювачів, 70 генераторів, пересувні ліжка, каримати, спальні мішки, ковдри, базові та гігієнічні набори та баки для води.

Допомогу отримала Банилівська, Горішньошеровецька, Кадубовецька, Кам'янська, Хотинська, Конятинська, Мамалигівська, Новодністровська, Сторожинецька, Вижницька.

Що відомо

“U-LEAD з Європою” — програма, яка сприяє підтримці реформи децентралізації в Україні. На початку повномасштабної війни в організації започаткували ініціативу для забезпечення обладнанням громад, які постраждали від війни.

Читайте також

Чернівчанка продає торти, щоб зібрати гроші на дрон для брата-військового

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.