У Луцьку стартував благодійний чемпіонат з легкої атлетики

Суспільне Луцьк

У Луцьку 24 червня розпочався дводенний благодійний чемпіонат міста з легкої атлетики "Разом до перемоги", – розповів Суспільному віцепрезидент федерації легкої атлетики України Володимир Рудюк.

У турнірі беруть участь 361 спортсмен з 24 областей України. Зі слів голови федерації, це перші змагання цього року.

На стадіоні "Авангард" представили всі бігові види змагань.

Суспільне Луцьк

Участь у благодійному чемпіонаті взяли спортсменки із міст де нині тривають активні бойові дії.

Суспільне Луцьк

Як розповіла Христина Юрчук з міста Бахмут, легкою атлетикою займається шість років. Спеціалізується на бігу з бар'єрами."Ситуація у нашому місті була не дуже гарна, ми тренувалися у манежі. Там стріляли і в нас з’явилась можливість у Болгарію поїхати. Ми пробули два місяці і приїхали у Чернівці", – розповіла спортсменка з Донеччини.

Донеччанка Христина Юрчук. Суспільне Луцьк

Марія Алєйнікова – стрибунка у висоту. Дівчина родом з Володимира, зараз представляє жіночу команду львівських стрибунок.

Спортсменка Марія Алєйнікова. Суспільне Луцьк

"Хотілося б підтримати своїх колег, стрибунів у висоту, які зараз на фронті. Я дуже їм вдячна, ось цим спортсменам, які нині борються за нашу країну. Ми маємо нагоду змагатися у Луцьку задля перемоги наших спортсменів із ЗСУ", – говорить спортсменка.

Під час благодійного турніру з легкої атлетики "Разом до перемоги" збирають гроші на потреби бійців Нацгвардії з Луцька. Змагання триватимуть два дні.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного