Миколаївчанка Наталія разом з домашніми улюбленцями лишилися житла через обстріли

Фото: Єлизавета Кротик

13 березня російські війська ракетою знищили будинок Наталії. Зі своїми домашніми улюбленцями жінка залишилась на вулиці. Волонтери Червоного Хреста допомагають Наталії з продукцією для неї та її тварин.

Кожного дня Наталія приходить до свого будинку, аби погодувати домашніх тварин. 13 березня російські ракети знищили помешкання жінки, де вона проживала зі своїми домашніми улюбленцями. Сама ночує у людей, які запропонували квартиру для тимчасового проживання, тварин забрати туди не може.

"13 березня цього року об 11 годині дня летіла ракета, яку ми не очікували. Звідкись то й туди, і потрапила сусідці в дах, сусідці моїй, і пробила стінку між мною та сусідкою. Утворилася така величезна дірка і почалася пожежа. Слава Богу, ми були на вулиці, і нас не пошкодило. Якби ми зайшли в будинок, то просто б нас не було. Залишились наші тварини. Ось мої собаки, мої добрі, які жили зі мною в хаті", — пригадує той день Наталія.

Зруйнований будинок Наталії. Фото: Єлизавета Кротик

З їжею допомагають волонтери Червоного Хреста. Вони ж і приносять корма для тварин.

"Ми допомагаємо і гуманітарною допомогою і тваринам, безпосередньо, які тут залишилися. Дві собаки, два кота. Ми привозимо корм для котів та собак. Ця жінка і підкормлює інших тварин, тому ми їй допомагаємо трошки більше. Корму даємо більше, аби можно було погодувати вуличних тварин", — говорить волонтерка Червоного Хреста Ольга Андрущенко.

Наталія, її собаки та волонтерка Ольга. Фото: Єлизавета Кротик

Окрім своїх двох котів та собак, Наталія годує і вуличних тварин. Постійно доглядає і старого собаку — Жучка, який отримав поранення лапки внаслідок обстрілу того ж 13 березня.

"Ось ця лапка, бачите? Також 13 березня прилетів уламок і влучив йому в лапу. Дуже довго його лікували, лапа була величезна. Він у нас такий добрий песик. Він теж прибився і так усі його підгодовують, поряд дім, і так само й вилікували його", — розповідає Наталія.

На відновлення свого будинку жінка не має коштів, житиме у знайомих. Тварин не залишить, а щодня буде їх навідувати, говорить жінка.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного