У боях за Харків загинув науковець та батько трьох дітей

Фото: Karazin Geology/Facebook

У боях за Харків загинув науковець та батько трьох дітей Олег Степанов. Він став на захист міста від початку повномасштабного вторгнення Росії.

Про втрату у червні повідомили на факультеті геології Каразінського університету. Степанов був випускником вишу та працював завідувачем лабораторії літофізичних досліджень Українського науково-дослідного інституту при університеті.

Олега згадують як щиру людину, "непереборного оптиміста з відчуттям прекрасного та тонким почуттям гумору".

"Він був справжнім професіоналом та фанатом своєї справи, що з головою занурюється у роботу та не шукає прості відповіді на складні питання. Олег мав талант знаходити щось нове та цікаве в тих місцях, які б, здавалося, вивчені та зрозумілі всім на 100%", — згадують колеги.

Степанов був учасником Революції Гідності у 2013 році, після чого пішов добровольцем в АТО.

"На Донбасі він побував в оточенні під Іловайськом, звідки дивом вийшов сам та виніс пораненого побратима", — розповідають колеги.

До лютого 2022 року Олег займався військовим вишколом бійців, ділився досвідом, регулярно брав участь у військових зборах.

"Буквально за тиждень до загибелі отримав Орден Мужності ІІІ ступеню, стосовно якого сором’язливо відмахувався", — сказано у повідомленні.

Читайте також

"Це моє місто, моя країна, мій народ". У Харківській області прощатимуться із захисником України

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!