Чи піднімуть у Житомирі цьогоріч тарифи на тепло – коментар директора "Житомиртеплокомуненерго"

Одна із котелень Житомира, 23 червня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

Директор підприємства "Житомиртеплокомуненерго" Дмитро Рогожин розповів Суспільному про цінову політику на майбутній опалювальний сезон 2022-2023 років.

За його словами, підвищувати тарифи на теплопостачання у місті не планують. Це пов'язано з тим, що Верховна рада у першому читанні прийняла законопроєкт, який запроваджує мораторій на підвищення цін на газ для населення і, відповідно, також і тарифу на послуги теплопостачання.

"Законодавчо на даний час тарифи залишаються без змін. Думаю, зараз не на часі підвищувати тарифи для населення, адже дуже впали платежі. Люди не мають роботи, не отримують достойної зарплати. Головне політичне рішення – і на рівні міст, і на рівні держави максимально це стримувати: ріст тарифів та вартість тарифів. У першу чергу, за теплопостачання, бо газ дуже дорогий. Але це навантаження перейде на міський бюджет – подорожчало паливо, матеріали, витратники. Тобто та різниця між фактичними витратами і те, що ми виставляємо населенню, воно значно збільшилося. Місто Житомир не піднімало тарифів. Вони зафіксовані майже чотири роки для населення. І ту різницю, яка виникає між фактичним тарифом і тим тарифом, який застосовується, місто нам відшкодовує у вигляді заробітної плати", – говорить Дмитро Рогожин.

Читайте також

  • 360 тисяч домогосподарств Житомирщини автоматично перевели до іншого постачальника газу. Пояснюємо чому.
  • Волонтери Житомира виготовляють пічки для військових, які перебувають у зоні активних бойових дій.
  • Розбомблені приміщення школи у Малинській громаді на Житомирщині знесуть і облаштують в іншому крилі школи.
  • Діти з Житомирщини представляли Україну на відкритті парку Свободи в Естонії.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного