У Черкасах обмежили повноваження комітетів самоорганізації: довідки видаватимуть в департаменті соцполітики

Суспільне Черкаси

Під час засідання сесії Черкаської міської ради, яке відбулося 23 червня, депутати прийняли рішення про передачу повноважень комітетів самоорганізації населення департаменту соціальної політики.

На засіданні сесії Черкаської міської ради були присутні 32 депутати з 45. У порядку денному було 15 галузевих питань, зокрема про діяльність комітетів самоорганізації населення.

Суспільне Черкаси

Відтепер довідки, які раніше видавали в комітетах самоорганізації населення, люди отримуватимуть у департаменті соцполітики.

"Визначити департамент відповідальним за довідки за фактичне місце проживання і довідки про спільне проживання громадян до моменту смерті особи. Департамент готовий взяти на себе ці повноваження", – повідомив заступник начальника управління інформаційної політики Олексій Дубовий.

Голова комітету самоорганізації населення "Калиновий" Віра Мигаль розповіла, що навантаження в них було велике, але з функціями вони справлялися:

"Дуже велике навантаження в нас було, і ми його виконували. Але дехто вирішив, що непотрібно ні довідки нам видавати, непотрібно ні акти опитування, ні характеристики. Це передали в соціальну службу в міськраду".

Термін дії повноважень комітетів не погодили, пояснив секретар міської ради Юрій Тренкін:

"Пішла в забуття історія з комітетами самоорганізації населення, депутати надали їхні повноваження департаменту соцполітики, і тим самим ми не погодили термін дії комітетів".

За таке рішення проголосували 27 депутатів.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також