У Полтаві отримали набори для творчості: для кого вони

Фото: Суспільне Полтава

Набори для творчості роздали 23 червня у Полтаві. Вони для дітей, які вимушено переїхали через війну. Про це розповіла начальниця управління молоді і спорту Полтавської обласної військової адміністрації Марина Трохименко.

Дві сотні наборів для творчості передали для дітей-переселенців, які нині проживають у 40 громадах області.

У Полтаві отримали набори для творчості. Фото: Суспільне Полтава

"Дітей зараз внутрішньо переміщених осіб у нас, у нашій громаді, досить велика кількість, це більше 600 людей. Сподіваємось, що кількість наборів буде збільшуватися, бо для нашої громади це малий комплект. У нас зараз на цей час займається із дітками внутрішньо переміщених осіб Кобеляцький будинок дитячої і юнацької творчості, там працюють теж волонтери", – каже начальниця відділу освіти Кобеляцької міської ради Наталія Коваль.

Набори для творчості. Фото: Суспільне Полтава

Розраховане приладдя для дітей шкільного та дошкільного віку, каже начальниця управління молоді Полтавської ОВА Марина Трохименко.

"Дошкільні набори акцентовано більше для арт-розитку. Це довгострокового такого зберігання: ляльковий театр, кубики, м’ячі. А в шкільні набори більше канцелярських товарів – фарби, крейди, те, що спонукає дітей здобувати знання і вміння в математиці, в письмі і інших науках. Буде проведено майстер-клас після вручення, де кожна громада може отримати знання і вміння стосовно застосування цих кейсів", – говорить начальниця управління молоді Полтавської ОВА Марина Трохименко.

Набори від міжнародної організації "ЮНІСЕФ" на Полтавщині отримують вдруге. За словами заступниці начальника ОВА Катерини Рижеченко, на Полтавщині зареєстровано понад 15 тисяч внутрішньо переміщених дітей.

Читайте також:

В одній із громади на Полтавщині для переселенців створили фонд житла