На об’їзній Чернігова завершують розбирати завали зруйнованого мосту через Десну

ФОТО: САД в Чернігівській області

На об'їзній Чернігова завершують розбирати завали підірваного мосту через Десну на дорозі Київ - Чернігів - Нові Яриловичі біля села Шестовиця. Про це повідомили в Службі автомобільних доріг Чернігівської області.

Підрядник демонтував залізобетонні конструкції прогонової будови та опорних частин мосту.

За допомогою потужних гідромолотів проведена дефрагментація та подрібнення великих брил бетону. Отриманий будівельний матеріал стане у нагоді для відновлення дорожніх об’єктів в області. Його використовують для спорудження будівельних майданчиків та тимчасових підходів до них.

Паралельно працюють над відновленням проїзду цією ділянкою траси М-01 у майбутньому. Спеціалісти вже обстежили об’єкт та розробляють проектну документацію на ремонт цього мосту.

Міст через Десну поблизу Шестовиці довжиною 613 метрів. Його підірвали наприкінці лютого для зупинки просування окупаційних військ у напрямку Києва.

Вигляд мосту перед початком робіт. ФОТО: САД в Чернігівській області

Нагадаємо, через бойові дії у Чернігівській області пошкоджено 680 кілометрів державних доріг та 25 мостів. По тимчасових об’їздах забезпечили рух транспорту біля 11 штучних споруд, ще три переправи зараз у процесі.

Читайте також:

Розрівнювали пісок та чистили річку: у Прилуках люди провели толоку в зоні відпочинку біля Удаю

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного