У Запоріжжі спеціалісти з допомоги постраждалим від домашнього насильства з початку червня отримали понад 30 звернень

Фото з Телеграм-каналу Анатолія Куртєва

У Запоріжжі працюють мобільні бригади, які надають соціально-психологічну допомогу постраждалим від домашнього насильства. За перші два тижні червня вони отримали 34 повідомлення про такі випадки.

Про це 20 червня повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

Він зазначив що дві нові бригади працюють у місті з квітня. Вони також допомагають внутрішньо переміщеним особам, які були вимушені залишити зони бойових дій.

"Бригади функціонують завдяки підтримці Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні, місцевої влади, Запорізького міського центру соціальних служб, а також участі нашого міста в проєкті "Міста і громади, вільні від домашнього насильства", який реалізується за сприяння Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні", — пояснив Анатолій Куртєв.

Фото з Телеграм-каналу Анатолія Куртєва

Секретар міськради розповів, що спеціалісти приїздять до людей, які не мають доступу до закладів або з якихось причин обмежені у пересуванні. За інформацією Анатолія Куртєва, мобільні бригади здійснили уже 37 виїздів та надали свої послуги 80 людям, зокрема 28 дітям.

Ті, хто постраждали від домашнього насильства, або стали його свідком, можуть звернутися по допомогу до спеціалістів з 9:00 до 21:00 за номерами:

  • 067-610-58-03
  • 050-730-09-72

Також повідомлення про вчинення насильства цілодобово приймає Нацполіція за номером 102.

Читайте також: Україна ратифікувала Стамбульську конвенцію

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!