Єдиний подібний в області: у Хмельницькому організували дитячий табір в бібліотеці

Фото: Суспільне Хмельницький

12 дітей відвідує безплатний дитячий табір у Хмельницькій бібліотеці-філії №12, розповідає завідувачка філії Тетяна Любанчук. За її словами, це єдиний подібний дитячий табір в області. Суспільне дізнавалося подробиці.

У дитячому таборі у книгозбірні поєднують розвиваючі ігри з рухливими. Як розповідає бібліотекарка Леся Кутей, для дітей організували різні види діяльності: «Це малюнки, майстер-класи, зустрічі з різними відомими особистостями. Щодня у нас є свою тематика: природа, настільні ігри, рукоділля та інші. До прикладу, у вівторок в нас день творчості й креативу, відповідно, ми щось майструємо, нещодавно робили ляльки-мотанки».

Переселенка з Харкова Вікторія привела двох доньок у бібліотеку на захід із волонтерами від Червоного Хреста. Діти ж табір не відвідують.

«Ми нещодавно переїхали у Хмельницький і побачили, що тут є бібліотека. Старша дитина захотіла записатися. А бібліотекарі нам вже розповіли, що є така змога прийти і в табір, і на захід. Сьогодні це Червоний Хрест. Діткам подобається», - каже Вікторія.

Як розповіла завідуюча бібліотекою-філією №12 Тетяна Любанчук, фінансування на пілотний проєкт не виділяли.

«З огляду на те, що це таке непередбачуване рішення, фінансування на табір не закладено. Цей проєкт, табір у бібліотеці, в нас перший в області, раніше такого не було. Ми вирішили спробувати організувати, ризикнули й в нас вийшло. Ми планували, що буде три зміни в таборі, по тижневі. Але так вийшло, що дітям тут дуже подобається. Є багато охочих, але змоги організувати додаткові табірні зміни в нас немає», - говорить Тетяна Любанчук.

За її словами, табір відвідують діти від 7 до 10 років. У філії працює п'ятеро бібліотекарів, всі вони займаються з дітками.

Читайте також

  • Табірне дитинство у Хмельницькому. Чи працюватимуть цьогоріч літні табори.