Віра в перемогу дає сили: як черкаська родина підтримує тата на війні

Суспільне: Черкаси

Цьогоріч день батька вони святкуватимуть не разом, як і тисячі українських сімей. Чоловік черкащанки Ірини — боєць тероборони, несе службу від початку повномасштабного вторгнення російських військ. Вдома буває рідко і його прихід для дружини щоразу свято.

Що дає сил підтримувати одне одного на відстані, Суспільне поцікавилося з нагоди міжнародного Дня батька, який відзначають 19 червня.

Зорянка щодня бачить тата лише на фото: спільні зустрічі тепер на вагу золота для родини де є військовий, розповіла Ірина.

"Він військовий тепер вже років сім або і більше трішки. Він був на сході. Коли починалася повномасштабна війна, ми дізналися, що відкривається територіальна оборона у нас в Черкасах. Ми разом обговорювали, чи ставати на захист держави. Шоком, що він туди піде для нас не було і коли сказали, що вони будуть їхати на схід, я зрозуміла, що мені треба його мега підтримувати".

Суспільне: Черкаси

Радість для всіх – це коли в тата випадає нагода прийти додому. На фото нижче, вони знову разом:

Суспільне: Черкаси

"Коли приїжджає додому, ми всі біжимо до нього. І я теж, як дитина, біжу, ми всі його обіймаємо. Маленька дуже сумує за ним".

Поки чоловік захищає державу, Ірина волонтерить. Бо це, пояснила, допомагає пережити розлуку:

"Я вирішила допомагати вагітним жінкам і жінкам, які народили нещодавно. Я сама знаходила, де брати всі ці речі для них. Мені привозили дитячі візочки, памперси, речі".

Суспільне: Черкаси

За словами Ірини, нині для кожної жінки та кожної сім'ї, які чекають тата з війни, потрібна віра:

"Віра в те, що ми переможемо, віра в те, що все це минеться як страшний сон, віра в те, що чоловіки приїдуть додому і всі будуть разом".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також