Мати загиблого воїна Романа Ратушного передасть 50 000 тис. грн на розвиток франківського освітнього проєкту

Фото: Катерина Ейхман/Facebook

Мати загиблого воїна Романа Ратушного, письменниця Світлана Поваляєва передасть 50 000 тис. грн франківському проєкту "Твоя підпільна гуманітарка". Мати виконала прохання сина підтримувати незалежні й правдиві медіаресурси.

Про це на Facebook-сторінці повідомив засновник освітнього проєкту Остап Українець.

"Ми витратимо гроші на друк антології "Культурна експансія" — збірки розповідей про те, як Росія намагалась підпорядкувати й асимілювати українську культуру на різних рівнях — і як за всі століття, всупереч усьому, цього не сталося завдяки таким людям як Роман", — написав Остап Українець

Також 16 червня головний редактор "Історичної правди" Вахтанг Кіпіані написав, що отримав від матері Романа Ратушного, письменниці Світлани Поваляєвої 100 тис. грн. Схожий допис зробив і головний редактор видання "Новинарня" Дмитро Лиховій.

Що відомо

Роман Ратушний загинув 9 червня під Ізюмом, захищаючи східний фронт. Боєць був розвідником 93 окремої механізованої бригади "Холодний яр". 5 липня йому мало б виповнитися 25 років.

У 2018 році Ратушний очолив ініціативу "Захистимо Протасів Яр", яка за рік стала громадською організацією. Її метою було зберегти зелену зону у Протасовому Яру в центрі Києва і не допустити забудови ТОВ "Дайтона Груп".

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!