Наїхав на російських солдат і поплатився життям: житель Бахмача на своїй автівці погнався за технікою окупантів

ФОТО: Суспільне Чернігів

Наїхав на російських солдат і поплатився життям житель Бахмача своєю автівкою погнався за ворожою колоною техніки, збив кілька російських вояків. У відповідь його авто розстріляли. Чоловік загинув.

Товариш загиблого Сергій Кот показує місце, де російські військові розстріляли його товариша Андрія Коросташівця. Сталося це 26 лютого.

Загиблий Андрій. ФОТО: Суспільне Чернігів

У той день колони російської техніки йшли через Бахмач. Андрія в місті не було.

"Він їздив у Ніжин отримувати зброю. В Ніжині вони зброю не отримали, бо там тоді тридцять щось було автоматів тільки. Потім поїхали на Київ з Ніжина – там також вже нічого… Приїхав тільки додому. Колони пройшли – і він сів у машину і поїхав за колоною", – розповідає Сергій Кот.

Сергій Кот. ФОТО: Суспільне Чернігів

Від початку війни Андрій готовий був захищати незалежність своєї держави, каже вдова Андрія Олена.

"Коли почалася війна, він з першого дня хотів воювати, хотів йти на фронт. Він рвався туди….Він взагалі був такий, що мало чого боявся. Він приїхав додому. Потім кудись зробив телефонний дзвінок, сказав, що колони вже пішли на Піски. Сказав, що їх зараз наздожене і буде їх чи давити, чи не знаю що. І він поїхав. Я його, звісно, утримувала, не пускала. Ну в нього був такий характер, хто його добре знає, то знає, що цю людину переконати дуже важко. Він сів у машину і поїхав", – говорить дружина загиблого Олена Коросташівець.

Дружина загиблого Олена Коросташівець. ФОТО: Суспільне Чернігів

Журналісти продублювали шлях, яким Андрій наздоганяв колону танків.

За рогом дороги автомобіль чоловіка наштовхнувся на російських військових. Це видно по запису відеореєстратора з його авто.

"Що він собі думав на той момент, я не знаю. Ну він просто поїхав у натовп цих російських солдатів. Двох він точно зачепив. Одного задавив – це точно, бо на відео видно, як каска викотилася з-під машини", – каже дружина загиблого.

Відео з запису відеореєстратора з автівки Андрія. ФОТО: Суспільне Чернігів

У відповідь росіяни відкрили автоматну чергу.

Сергій разом з сином Олени Владом першими приїхали на місце пригоди.

"Він з однокласником розмовляв по телефону в цей час, і потім зв’язок обірвався… Товариш передзвонив дружині Андрієвій, вона передзвонила мені. І ми з Владом в машину – і одразу поїхали. Були тут – ну поки доїхати з Бахмача: ну 15-20 хвилин", – сказав Сергій Кот.

Машина загиблого. ФОТО: Суспільне Чернігів

Одразу тіло Андрія забрати не вийшло, довелося втікати полем від російських танків. Потім судмедекспертиза покаже, що в тілі було 18 куль і дві в голові.

Він дуже любив життя, каже дружина, у них було багато планів, але російське вторгнення на його землю стерпіти не зміг.

Загиблий Андрій з близькими. ФОТО: Суспільне Чернігів

"Він усвідомлював, що він робив, він розумів, куди він їде і що він звідти може не повернутися. Це був такий вчинок, можливо, відчайдушний. Багато хто говорили в нашому місті, що дурень, чого він поїхав туди. Хто добре знав мого чоловіка, то, я думаю, зі мною погодяться, що це був саме його вчинок, вчинок був у силу його характеру", – розповіла дружина загиблого Олена.

Загиблий Андрій. ФОТО: Суспільне Чернігів

"Він був таким добряком, хорошим хлопцем, дуже хорошим товаришем. Ну не боявся ні секунди. Ні смерті не боявся, нічого", – каже товариш загиблого Сергій Кот.

Детальніше у відео:

Читайте також:

З велосипедом на танк: як житель Чернігівщини намагався зупинити колону техніки російських окупантів

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!