Російський окупант із міста Дно розповів, як майже місяць ховався від ЗСУ на Харківщині

Полонений Денис Любимцев. Фото: Volodymyr Zolkin/YouTube | Facebook/GeneralStaff.ua

Російська армія обстрілювала підприємство в Харківській області, на території якого перебував двічі поранений російський військовий.

Про це полонений у Харківській області Денис Любимцев розповів в розмові із блогером та автором проєкту "Шукай своїх" Володимиром Золкіним. Відео розмови Золкін опублікував у YouTube.

20-річний Любимцев — із російського міста Дно. В Україну він незаконно потрапив 24 лютого разом із ще 19 російськими військовими. З техніки окупанти мали МТЛБ.

За словами Любимцева, командування обіцяло, що російські військові їдуть в Україну на чотири дні. У лісосмузі поряд із кордоном вони одразу потрапили під обстріл. Три дні росіяни ховалися в лісі, ще до семи днів — на одному із заводів.

"Потім надійшла команда рухатися до Малої Рогані. У Малій Рогані базувалися днів 19, теж ховалися", — розповів Любимцев.

23 березня українські війська оточили угруповання окупантів, частина росіян здалася в полон. Любимцев отримав два поранення — плеча та кульове наскрізне поранення живота. Врятував окупанта український військовий медик та доставив на одне з підприємств.

Коли Любимцев перебував там, росіяни поцілили в будівлю ракетою. Від обстрілу спалахнула пожежа і на місце прибули рятувальники. Вони витягнули російського військового з вогню та передали медикам.

Читайте також

"Навіщо ви сюди приїхали?": полонений окупант розповів, що йому говорили жителі Харківщини

Їхав воювати в Україну за 53 долари на день: розповідь полоненого на Харківщині окупанта РФ

На Харківщині армія РФ обстрілювала село, в якому залишилися тяжкопоранені російські військові — полонений