У миколаївській "Рок Хаті" відбувся благодійний концерт

Фото: Олександр Пан

У Миколаєві, в кафе "Рок Хата", 12 червня відбувся благодійний концерт рок-гурту "Крила". Гроші від продажу квитків та фірмової атрибутики музиканти направили на потреби військових однієї з миколаївських бригад.

Це другий концерт гурту "Крила" в Миколаєві з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Вокаліст Олександр Плюснін розповідає, майже три місяці, до 15 травня, музиканти не збиралися разом навіть на репетиції.

"Як мінімум — це страшно. Як максимум — то не етично. З погляду на те, що кожного дня в нашій країні гинуть люди і це дуже боляче. І я більше скажу, що я навіть для себе не співав і не займався майже два місяці. Тому мені дуже важко було набрати форму якусь, щоб прийти на репетицію", — розповідає учасник гурту Олександр Плюснін.

Вокаліст гурту "Крила" Олександр Плюснін. Фото: Олександр Пан

Концерт "Крила" розпочали вдень, щоб встигнути до початку комендантської години. Приміщення кафе – у глибокому підвалі, безпечно, в разі оголошення повітряної тривоги. Власник "Рок Хати" Віктор Жевнер говорить, що зробили майданчик для місцевих музикантів, щоб збирати гроші для допомоги військовим та щоб миколаївці могли зняти стрес. А крім того, підтримати саме українську культуру.

"У нас є багато рок-музикантів, які підтримують. Це ми не тільки робимо, щоб розвеселити когось, ні. Це ми підтримуємо українську культуру. Бо перемога буде за нами. І культура має бути", – розповів Віктор Жевнер.

Кошик для збору грошей на підтримку українських військових. Фото: Олександр Пан

Олександр Плюснін розповідає, що більшість пісень у гурту "Крила" російськомовні. Грати музиканти почали понад 18 років тому. Тепер в планах робити україномовний контент.

Гроші, зібрані під час концерту, передали миколаївським військовослужбовцям.

"Ми всі кошти, які ми збираємо на концертах, від продажу своєї атрибутики, ми збираємо потрібну суму і купляємо все необхідне. Я не буду називати бригаду, ми співпрацюємо з однією нашою миколаївською бригадою, яка захищає мою родину, вашу родину, наш Миколаїв від нападу агресора", – говорить Олександр Плюснін.

Наступний концерт "Крила" зіграють 24 червня в Одесі.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.