"Тиску ніякого нема". Що сказав тренер України Петраков перед фіналом плей-оф за вихід на ЧС-2022

УАФ

Пресконференція тренера України перед грою за вихід на чемпіонат світу.

Збірна України з футболу - у кроці від виходу на чемпіонат світу-2022. Українська команда виграла півфінальний матч раунду плей-оф, для здобуття путівки залишилося перемогти у фіналі плей-оф. У вирішальному матчі Україна зіграє проти Вельсу. Матч відбудеться в неділю, 5 червня, о 19:00 (за київським часом).

До Кардіффа, де відбудеться гра, збірна України прилетіла у четвер - за три дні до гри, увесь час мала можливість для тренувань. А у переддень гри тренер збірної України, Олександор Петраков, провів пресконференцію, на якій відповів на запитання ЗМІ про фінал плей-оф.

Уточнення: переклад англійських питань не був вкрай достовірним, тож десь суть відповідей Петракова відрізняється від того, що його запитувала валлійська преса.

Головний тренер збірної України зауважив, що тиску не відчуває.

"Тиску на мене ніхто не чинить, тиску ніякого нема. Ми готуємося до гри у звичному режимі".

Щодо сильних сторін Вельсу, то тренер України відзначив зіграність, але зауважив, що його команда теж "непогана".

"Дуже зіграна команда Вельсу, бачу гарну роботу тренерського штабу, Роберта Пейджа. Є багато гравців світового рівня - Ремзі, Бейл, Джеймс. Дуже добре зіграна команда. Те, що я побачив. Ми теж непогана команда, тож завтра зійдуться дві команди за вихід на чемпіонат світу. Це футбол, я думаю, що буде добра гра, яка сподобається фанам. А як воно буде - я не прогнозую ніколи".

Перед грою до збірної України прибув Данило Ігнатенко, який не був у заявці на попередню гру проти Шотландії. За словами Петракова, він викликав цього півзахисника ще раніше, а пропустити гру довелося через невирішене візове питання.

"Я викликав Данила Ігнатенка ще раніше, навіть не пам'ятаю коли. У нього були проблеми з візою, йому тільки паспорт віддали з візою. Я давно його викликав, він тільки доїхав до нас".

Щодо можливої недооцінки України іншими командами та експертами, то Петраков заявив, що не зважає на це.

"Люди нас недооцінюють? У нас дуже складна обстановка в державі, не всі люди дивляться за футболом, у людей горе таке. У нас гинуть люди, розумієте. Недооцінка? Ми про це не думаємо. Ми думаємо, як зробити щасливими наших фанів, ЗСУ. Ми сконцентровані на грі, побачимо завтра".

Петракова також запитали, чи на його думку війна та емоції через неї підштовхують гравців уперед чи заважають їм. "Побачимо на грі, не буду нічого говорити", - відповів тренер.

Що відомо