Миколаївська пенсіонерка зібрала гроші для Збройних сил України

Фото: Катерина Лисюк

10 тисяч гривень на потреби Збройних сил України передала миколаївська пенсіонерка Генрієтта Кондрашова. Зробила це за допомогою волонтерів платформи "Мрій Дій".

Генрієтті Кондрашовій 90 років. Пенсіонерка родом з Чернівців, але з 1996 живе у Миколаєві. Найближчі родичі зараз у Москві. Саме для них: онуків та правнуків по лінії брата, — протягом останніх п’яти років з пенсії 3 600 збирала гроші, хотіла зробити подарунки. Але вирішила, що українські військові заслуговують підтримки більше.

"А кому? Хто зараз найбільше потребує? Я думаю, що це найбільш підходящі люди, мені не шкода, абсолютно не шкода грошей для них!", — розповідає Генрієтта Кондрашова.

Генрієтта Кондрашова. Фото: Катерина Лисюк

Генрієтта Кондрашова майже не виходить із квартири — важко ходити. У побуті допомагає соціальна працівниця. Вдома жінка дивиться телевізор, звідти і дізналась, що в її країні почалась війна. А в березні квартира, де мешкає, постраждала від обстрілів.

"Снаряд від "Града" впав прямо біля нашого під'їзду. А в кухні і спальні у мене побиті вікна. І таким чином я дізналась про початок війни", — пригадує бабуся.

Події в Україні, постійні обстріли Миколаєва допомогли прийняти рішення про підтримку українських військових. Знайшла номери Обласної варти. Ті зв’язали із волонтерами організації "Мрій Дій". Пропонуючи гроші, жінка попросила дещо для себе: привезти продукти, з яких можна зробити два бутерброди, тому що давно не їла їх.

Зараз у Генрієтти Кондрашової одна мрія: мир в Україні. Щоб наблизити його, вона і віддала всі свої накопичення.

"Я їм бажаю тільки щоб вони всі повернулися додому живі та здорові. Я знаю, що це неможливо, але все ж таки, я дуже цього хочу", — каже жінка.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!