"Немає місця колаборантам": у Харкові з юридичного університету відрахували студентку

Аміну Афанасьєву відрахували з університету. Фото: Аміна Афанасьєва | Facebook/nlu

Аміну Афанасьєву відрахували з університету ім. Ярослава Мудрого в Харкові. За даними ЗМІ, дівчина співпрацює з окупаційною владою Маріуполя.

Про відрахування Афанасьєвої університет повідомив у Facebook.

"Колектив університету — це багатотисячна спільнота, студентів і викладачів, науковців і юристів-практиків, ми всі різні у своїх поглядах на багато речей, але єдині в одному – в нашому колективі немає місця колаборантам та зрадникам, які обрали сторону окупанта. І на подібні прояви реагуємо невідкладно", — сказано в повідомленні.

Наказом ректора від 27 травня Афанасьєву відрахували з університету. Дівчина навчалася на четвертому курсі та вивчала право.

Російські медіа розповсюдили відео, в якому Афанасьєва представлена як "керівниця громадської приймальні руху "Донецька республіка". За даними ЗМІ, дівчина "працює" в тимчасово окупованому Маріуполі. На одному з відео дівчина каже, що "перші проблеми, з якими зіткнулися, коли відкрили приймальню" — це відсутність у жителів міста води та їжі.

Що відомо

  • Двох колишніх учасників незаконних збройних формувань окремих районів Донецької та Луганської областей затримали у Харкові.