У Чернігові провели в останню путь трьох бійців

Оновлено
ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

У Чернігові на кладовищі в Ялівщині 26 травня поховали трьох бійців солдатів Дмитра Семеніщева, Володимира Нестеровця та Марка Волошка. Усі троє були родом з Чернігова та несли службу у 58 окремій мотопіхотній бригаді імені гетьмана Івана Виговського.

Про це повідомляє Чернігівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Дмитро Семеніщев народився 3 травня 1974 року. У Чернігові він провів усе своє життя, навчавшись у школі №28, а після – у Чернігівському радіо-механічному технікумі. До 24 лютого він працював освітлювачем у місцевому “Молодіжному театрі”, але з початком повномасштабного російського вторгнення на територію нашої країни добровільно долучився до лав Збройних Сил України. 26 лютого під час боїв поблизу населеного пункту Красне на Чернігівщині Дмитро загинув. Вдома у нього залишилися мати та донька.

Церемонія поховання солдатів. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Володимир Нестеровець народився 6 грудня 1977 року, навчався у чернігівській школі №30, а після неї – у Чернігівському вищому професійному училищі №10. Він з перших днів повномасштабної війни став до лав Захисників України.

Разом із ним воював й 45-річний земляк Марк Волошко, який навчався у чернігівській школі №10 та закінчив Чернігівський національний університет “Чернігівська політехніка”.

Церемонія поховання солдатів. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

12 травня під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Білогорівка Луганської області Володимир Нестеровець та Марк Волошко загинули.

Читайте також:

«Ми повинні бути разом, і нічого нам не завадить»: військовий із Полтавщини одружився в Городні під час війни