Відновлення державних реєстрів нерухомого майна: скільки людей скористалися послугами у Вінниці

30 людей скористалися послугами державного реєстратора у Вінниці за два дні відновлення роботи державних реєстрів нерухомого майна. Фото: Суспільне

30 людей скористалися послугами державного реєстратора у Вінниці за два дні відновлення роботи державних реєстрів нерухомого майна. Про це Суспільному розповіла директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук.

Фото: Суспільне Вінниця

Зареєструвати право на нерухоме майно поки що можна лише в Староміському прозорому Офісі, що на Брацлавській. Працює він з 9 до 16:30 за попереднім записом, — каже державна реєстраторка Ірина Левчук. Записатися на прийом можна через кол центр.

"На сьогодні здійснення реєстрації речових прав та їх обтяжень здійснюється на Брацлавській, 85, по іншим прозорих офісах на сьогодні прийом в нас поки що не відбувається", — розповідає Ірина Левчук.

Фото: Суспільне Вінниця

Доступ до державних реєстрів закрили у перший день повномасштабного вторгнення Росії в Україну, відучора Міністерство юстицій його розблокувало, втім не всім. Наразі у Вінниці працює половина державних реєстраторів, а це — четверо людей.

Фото: Суспільне Вінниця

Зареєструвати право власності на будинок до Староміського Прозорого офісу прийшов Олександр Семенюк. Каже, планував зробити це три місяці тому, втім — не встиг.

"Третього числа всі документи підготував, а 24 почалася війна. Сьогодні зайшов в БТІ і мені сказали, що відкрилися реєстри і можна звернутися сюди", — розповідає Олександр Семенюк.

Фото: Суспільне Вінниця

До Прозорого офісу можна звернутися, аби встановити право власності чи відчуження на земельні ділянки, приватні та садові будинки, квартири в новобудовах чи інших будинках.

Звертаються, каже Левчук мешканці не лише Вінницької громади, а й області. З консультаційними питаннями приходять і переселенці.

Читайте також

  • Центр підтримки переселенців “Я — Маріуполь” відкрили у Вінниці
  • "Бракує рук". Волонтерська організація “Мережка в квадраті” запрошує вінничан допомогти українським військовим.
  • "100 пісень для України": вінницький музикант збиратиме гроші для ЗСУ під час онлайн-концерту.