"Могли виконати будь-яке завдання": у Черкасах попрощалися із загиблими на війні КОРДівцями

Суспільне Черкаси

26 травня у Черкасах попрощалися із чотирма загиблими у боях на сході України КОРДівцями. Рідні, близькі, друзі, колеги загиблих та небайдужі містяни зібралися на площі Слави, аби провести поліцейських в останню путь.

Поліцейські відділу з проведення спеціальних операцій управління "КОРД" загинули 22 травня на сході України.

Священники відслужили за загиблими молебень.

Суспільне Черкаси

"Ми попрощалися зі справжніми патріотами, вірними служителями народу. Вони звільняли Київщину, Харківщину і загинули за український народ", – зазначив заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

За словами начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайла Куратченка, кожен із загиблих був справжнім патріотом:

"Кожен із них був справжнім офіцером, надійним другом, вірним патріотом, люблячим сином та батьком. Гірко усвідомлювати те, що війна забирає кращих".

Суспільне Черкаси

"Ми втратили чотирьох бійців, героїв. Вони завжди могли виконати будь-яке завдання. Так і нині, вони мали виконати завдання і повернутися додому, до дружин, батьків, дітей", – зауважив Дмитро Мусієнко, який очолює "КОРД" у Черкаської області.

Суспільне Черкаси

Капітан поліції Бойко Олександр Васильович був старшим інспектором з особливих доручень. У правоохоронних органах служив із 2012 року. Йому було 33 роки. У загиблого залишилися двоє малолітніх дітей.

Олександр Бойко. Фото Головного управління Нацполіції у Черкаській області

30-річний капітан поліції Прудкий Олег Вікторович був старшим інспектором. Народився у селі Тіньки, що на Чигиринщині, жив у Черкасах. У Національній поліції України з 2016 року. Залишилися двоє неповнолітніх дітей.

Олег Прудкий. Фото Головного управління Нацполіції у Черкаській області

Читайте також: На війні з Росією загинув чемпіон України з боксу родом з Черкас

37-річний лейтенант поліції Дяченко Станіслав Вікторович був інспектором відділу. Народився у Кам'янці, що на Черкащині, жив у Черкасах. У поліції з 2006 року. Залишилися двоє малолітніх дітей.

Станіслав Дяченко. Фото Головного управління Нацполіції у Черкаській області

Капітан поліції Сагайдак Віталій Миколайович був старшим інспектором. У правоохоронних органах служив із 2006 року. Залишилася малолітня донька. Загиблому було 35 років.

Віталій Сагайдак. Фото Головного управління Нацполіції у Черкаській області

Прощалися із поліцейськими під звуки сирен – під час церемонії прощання оголосили повітряну тривогу. Останню шану загиблим віддали "живим коридором".

Суспільне Черкаси

Суспільне Черкаси

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також